Один кубик цукру-рафінаду має масу 5 г. Скільки атомів Карбону міститься в
ньому, якщо хімічна формула цукру C12H22O11?
- 22.05.2018 16:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
Я думаю так:
Нам відомо що кількість речовини = N/Na і кількість речовини = m/M
Відповідно N/ Na = m/M
Na - це стала Авогадро і вона дорівнює 6,02 * 10 23 ( 10 в 23 степені)
M(C12H22O11) = 342
Звідси N = m *Na/M
N = 5 * 6,02 *10 23 / 342 = 0,088 * 10 23
- 23.05.2018 16:21