Розставте коефіцієнти в хімічних рівняннях укажіть тип реакції Na O2=Na2O KNO3=KNO2 O2 Fe HCl=FeCl2 H2 NaOH H2SO4=Na2SO4 H2O
- 20.09.2017 16:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
4Na +O2=2Na2O -сполучення2KNO3=2KNO2 +O2 -розкладуFe+ 2HCl=FeCl2 +H2-заміщення2NaOH +H2SO4=Na2SO4 +2H2O-обміну
- 21.09.2017 06:23