Здійснити ланцюг наступних реакцій перетворювань, записав рівняння реакцій:(ZnOH)2SO4 --> ZnSO4 --> Zn(OH)2 --> Zn(ClO3)2
- 26.06.2017 11:13
- Химия
Ответы и объяснения 2
1.(ZnOH)2SO4+H2SO4=2ZnSO4+2H2O
2. ZnSO4+2NaOH=Na2SO4+Zn(OH)2
3. Zn(OH)2+2HClO3=Zn(ClO3)+2H2O.
- 27.06.2017 08:51