Вычислить m осадка образовавшийся при взаимодействии 400 гр двух процентного HCl c AgNO3
- 26.05.2018 23:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(HCl)=400g
w(HCl)=2%
m(AgCl)=?
8 x
HCl+AgNO3=AgCl+HNO3 Це якщо по розвязанню. Але в природі ці сполуки
36 143
не будуть реагувати між собою. Тільки в лабораторії.
m(HCl)=400*0.02=8 g
m(AgCl)=8*143/36=31 грам
- 28.05.2018 00:53