У вугливодні масова частка карбогу становить 84‰ Відносна густина пари вугливодю за повітрям становить 3.45‰. Визначте емпірічну формулу вугливодню.
- 15.10.2017 19:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
C7H16 Д(пов)=M/29 M = 29 x 3,45 = 100г/моль Тогда М(С)= 84 г/моль М(Н) = 100 - 84 = 16 г/моль Общая формула СnH2n+2
- 16.10.2017 13:20