Запропонуйте два способи одержання купрум(2) сульфату.Запишіть відповідні рівняння.
- 24.02.2018 00:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
Cu+2H2SO4 конц=CuSO4+2H2O+SO2
Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O
CuO+H2SO4=CuSO4+H2O
- 24.02.2018 09:26