Обчислыты відносну молекулярну масу сполук :
Mg(no3)2.
Li2co3
- 17.05.2018 07:04
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(Mg(NO3)2)=Ar(Mg)+Ar(N)*2+Ar(O)*6=24+28+96=148
M(Li2CO3)=Ar(Li)*2+Ar(C)+Ar(O)*3=14+12+48=74
- 18.05.2018 22:51