Скількі грамів натрію оксиду прореагує з водою якщо в результаті реакції утворилось 4 г натрій гідроксиду
- 16.05.2017 08:34
- Химия
Ответы и объяснения 2
n(NaOH) = 4 / 40 = 0.1 моль
n(Na2O) = n(NaOH) / 2 = 0.05 моль
m(Na2O) = n(Na2O) * 62 = 0.05 * 62 = 3.1 г.
- 17.05.2017 18:06