Обчисліть і зазначте масу (г) лугу, що може утворитися при розчиненні у воді літій оксиду масою 60 г.
- 26.03.2018 11:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
Вычислите и укажите массу (г) щелочи, может образоваться при растворении в воде литий оксида массой 60 г
Li2O+H2O=2LiOH
n(Li2O)=60/30=2 моль
n(Li2O) : n(LiOH)
1 : 2
n(LiOH)=4 моль
m(LiOH)=24*4=96 г
- 27.03.2018 17:45