22 %-ті 150 г құмырсқа қышқылы бейтараптауға жұмсалатын натрий гидроксидінің массасын есептеңіз
- 09.06.2018 10:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(HCOOH)=150*0.22=33g
40g-------46g
NaOH+HCOOH=HCOONa+H2O
x-----------33g
x=33*40/46=28.7g
- 01.01.1970 00:00