При розкладанні кальцій карбонату утворилося 5,6 г кальцій оксиду і виділився вуглекислий газ. Яка маса кальцій карбонату (г) розклалася ?
- 25.03.2018 18:38
- Химия
Ответы и объяснения 1
Х г 5,6 г
СaCO3 = CO2 + CaO
n = 1 моль n = 1 моль
М = 100 г/моль М = 56 г/моль
m = 100 г m = 56 г
Х г СаСО3 - 5,6 г СаО
100 г СаСО3 - 56 г СаО
m(CaCO3) = 100 * 5,6 / 56 = 10 г
- 26.03.2018 16:57