Визначити масову частку кожного елемента у бінарній сполуці FeCl3, дякую)
- 26.05.2017 09:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(FeCl3) = 56 + 3x35,5 = 162,5 г/моль
W(Fe) = [A(Fe)/M(FeCl3)]x100% = [56/162,5]x100% = 34,5 %
W(Cl) = [3A(Cl)/M(FeCl3)]x100% = [3x35,5/162,5]x100% = 65,5 %
- 27.05.2017 10:37