До розчину сахарози масою 100 г з масовою часткою сполуки 8 % добавили розчин сахарози масою 200 г з масовою часткою речовини 11 %. Обчисліть масову частку сахарози в утвореному розчині.
- 18.04.2017 16:50
- Химия
Ответы и объяснения 1
M₁(р-ра)=100г
m₂(р-ра)=200г
ω₁(в-ва)=8%
ω₂(в-ва)=11%
ω₃-?
ω₃=[m₁(р-ра)*ω₁(в-ва)+m₂(р-ра)*ω₂(в-ва)]/m₁(р-ра)+m₂(р-ра)
ω₃=[100*0.08+200*0.11]/100+200=30/300=0.1=10%
Ответ: 10%
- 19.04.2017 19:05