Обчисліть масу кальцій карбонату, щ утвориться при поглинанні вапняною кислотою, що виділиться при бродінні глюкози 18 г
- 12.09.2017 23:17
- Химия
Ответы и объяснения 1
С6Н12О6 = 2С2Н5ОН + 2СО2
н(глюкозы) = 18/180 = 0,1 моль
н(СО2) = 0,2 моль
Са(ОН)2 + СО2 = СаСО3 + Н2О
0,2 0,2
н(карбоната) = 0,2 моль
масса = 0,2*100 = 20 г
- 13.09.2017 13:42