Написати рівняння реакцій за поданою схемою
1)K-KON-K2SO4-KCL-HCL-FeCL2-Fe(oh)2
2)al2o3-alcl3-al(oh)3-al2(so4)3-AL-ALCL3-AL(NO3)3
- 17.09.2017 20:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
Приветствую!
Задание № 1:
2K + 2H₂O = 2KOH + H₂
2KOH + H₂SO₄ = K₂SO₄ + 2H₂O
K₂SO₄ + BaCl₂ = BaSO₄ + 2KCl
KCl + H₂SO₄ = KHSO₄+ HCl
Fe + 2HCl = FeCl₂ + H₂
FeCl₂ + 2NaOH= Fe(OH)₂↓+ 2NaCl
Задание № 2:
Al₂O₃ + 6HCl = 2AlCl₃ + 3H₂O
AlCl₃ + 3NaOH = Al(OH)₃ + 3NaCl
2Al(OH)₃ + 3H₂SO₄ = Al₂(SO₄)₃ + 6H₂O
Что?)
2Al + 6HCl = 2AlCl₃ + 3H₂↑
2AlCl₃ + 3Pb(NO₃)₂ = 2Al(NO₃)₃ + 3PbCl₂
- 18.09.2017 16:48