Напишіть рівняня реакції горіння сірководню Н2S ацетилену С2Н2 пропану С3Н8
- 17.02.2018 22:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) 2H2S+3O2=2SO2+2H2O
2) 2C2H2+5O2=4CO2+2H2O
3) C3H8+5O2=3CO2+4H2O
- 18.02.2018 16:28