Треба написати рівняння реакції , тобто з першої добути другу з другої третю...
H2O >O2 >P2O3 >P2O5
HgO > O2 > NO > NO2
P.S всі цифри маленьки, просто я не знаю , як писати нижні індекси
Завчасно дякую
- 08.11.2017 13:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)2H2O ->2H2+O2
4P + 2O2 = 2P2O3
P2O3 + O2 = P2O5
2)2 HgO =2 Hg + O2
O2 + N2 = 2NO
2NO+O2 = 2NO2
- 09.11.2017 18:03