Обчислити масу MgO , що утвориться при термічному розкладі 25,2 г MgCO3
- 13.09.2018 23:01
- Химия
Ответы и объяснения 2
MgCO3=MgO+CO2↑
n(MgCO3)=m/M=25.2/84=0.3 моль
n(MgO)=n(MgCO3) = 0.3 моль (по коэффициентам в уравнении реакции)
m(MgO)=n*M=0.3*40=12 г
Ответ: m(MgO)=12 г
- 14.09.2018 14:56
25,2 г m=?
MgCO3 = MgO + CO2
n= 1 моль n= 1 моль
М=84 г/моль М=40 г/моль
m= 84 г m=40 г
25,2 г MgCO3 - X г MgO
84 г MgCO3 - 40 г MgO
m(MgO) = 25,2 * 40 / 84 = 12 г
- 15.09.2018 06:17