Обчисліть масу Карбону в кальцій карбіді кількістю речовини 0.75моль
- 11.06.2017 06:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(CaC2)=40+12·2=64г/моль
m 1 моль=64·1 =64г
m 0,75моль=64·0.75=48г
за пропорцією в 64г-----------40г
а в 48г--------------Хг знаходимо
х=48·40/64=30г
- 12.06.2017 23:49