У результаті взаємодії двовалентного металу масою 4,4г з надлишком води виділився газ об'ємом 1,12л. Визначте невідомий метал.
- 20.03.2018 00:52
- Химия
Ответы и объяснения 1
Me+2H2O=Me(OH)2+H2 (г.)
v (H2)=1.12/22.4=0.05моль=v (Me)
M (Me)=4.4/0.05=88 г/моль
Me- Стронций (Sr)
- 20.03.2018 10:38