Розчин натрий гідрооксиду масою 31.25 г з масовою чяською речовини 8% поглинув Карбон(4)оксиду (н.у) . Яка сіль утворилась? Вищначити масу утворено солі
- 14.08.2018 00:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
NaOH+CO2-->NaHCO3 --- кислая соль
m(naoh)=w(p-p naoh)*m(p-p naoh)=31.25г * 0.08=2.5г
n(naoh)/n(nahco3)=1/1
n(naoh)=n(nahco3)
n(naoh)=m(naoh)/M(naoh)=2.5г/40г/моль = 0.0625 моль = n(nahco3)
m(nahco3)=n(nahco3)*M(nahco3)=0.0625 моль * 84 г/моль =5.25 г
- 15.08.2018 13:37