Реакція Обміну приклади , розв*яжіть будь-ласка !!!:
NaCl + Ag No3=
AlCl +Na OH =
Al (NO3)3 + BA (OH)2 =
Zn + CuSO4=
Al + ZnCl2 =
Al203 + HCl=
Al(OH)3 + H2SO4 =
- 03.02.2018 22:28
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) NaCI+AgNO3=AgCI+NaNO3
2) AICI+4NaOH=NaAIO2+3NaCI+2H2O
3) 2AI(NO3)3+3Ba(OH)2=2AI(OH)3+3BA(NO3)2
4) Zn+CuSO4=ZnSO4+Cu
5) AI2O3+6HCI=2AICI2+3H2O
6)2AI(OH)3+3H2SO4=AI2(SO4)3+3H2O
- 04.02.2018 07:14