Обчисли масу літій суліфіту який утвориться під час реакції літію і 0,4 моль сірки.
- 21.05.2017 00:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
обчисли масу літій сульфіду який утвориться під час реакції літію і 0,4 моль сірки.
0.4 x
2Li+S=Li2S
1 46
M(Li2S)=7*2+32=46
0.4-x
1-46 x=0.4*46/1=18.4
- 21.05.2017 08:58