Який обєм хлору вступає у реакцію із 9,2 натрію?
- 14.02.2018 16:23
- Химия
Ответы и объяснения 1
який обєм хлору вступає у реакцію із 9,2 натрію?
9.2 x
2Na+Cl2=2NaCl
23*2 22.4
x=9.2*22.4/46=4.48
- 15.02.2018 16:52