Назвіть речовини:
змінює забарвлення лакмусу на червоний.
утворює білий осад з барій хлорид
_____________________________________________
при додаванні цинку до розчину виділяється водень. утворює білий сирнистий осад з аргентум нітратом
- 06.04.2017 15:05
- Химия
Ответы и объяснения 1
HCl , H2SO4. Всі ці кислоти змінюють забарвлення лакмусу на червоний.
HCL+AgNO3=AgCl(білий сирнистий осад)+HNO3
Обидві кислоти реагують з цинком:
2HCl+Zn=ZnCl2+H2
H2SO4+Zn=ZnSO4+H2
H2SO4+BaCL2=BaSO4(білий осад)+2HCL
- 07.04.2017 11:25