У промисловості та побуті метан використовують як пальне.Обчисліть об'єми метану і кисню(н.у.),які потрібно взяти для реакції,якщо внаслідок неї утворився карбон(4)оксид масою 880 грам
- 23.07.2017 05:25
- Химия
Ответы и объяснения 1
CH4+2O2=CO2+2H2O
1моль 2моль 1 моль
V(CH4)=22.4л
M(CO2)=12+16*2=44г/моль
V(CH4)=22.4*880/44=448л
V(O2)=22.4*2*880/44=896л
- 24.07.2017 13:16