Запишить рівняння в молекулярній повній та скороченій іонній формах
K2SO4+ 2NaNO3---
H3PO4+KOH---
- 11.09.2018 16:58
- Химия
Ответы и объяснения 2
K2SO4+NaNO3 - не идет
H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O
3H(+)+PO4(3-)+3K(+)+3OH(-)=3K(+)+PO4(3-)+3H2O
3H(+)+3OH(-)=3H2O
- 12.09.2018 02:45
K2SO4+ 2NaNO3=2KNO3+ Na2SO4 Молекулярна форма
2K^{+}+So4^{2-}+2Na^{+}+ 2NO3^{-}=2K^{+}+2NO3^{-}+2Na^{+}+So4^{2-} Повна іонна форма
Реакція не доходить до кінця, тому що змін з йонами не відбувається.
H3PO4+3KOH=K3PO4+3H2O Молекулярна
3H^{+}+PO4^{3-}+3K^{+}+3OH^{-}=3K^{+}+PO4^{3-}+3H2O Повна іонна
H^{+}+OH^{-}=H2O Скорочена іонна
- 14.09.2018 00:06