Складіть рівняння реакцій для здійснення перетворень
Сa→CaO→Ca(OH)2→CaCO3→CaO
- 21.02.2018 15:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Са+О2=2СаО
СаО+Н2О=Са (ОН) 2
Са (ОН) 2+СО2=СаСО3+Н2О
СаСО3=СаО+СО2
- 23.02.2018 00:00