Записати рівняння реакцій , вказати тип хімічної реакції:
Na2CO3 + HCl-->
NaOH + H2SO3-->
FeCl3 + NaOH-->
CuO + CO2-->
Fe(OH)3-->
Al + H2SO4-->
Na + HCl-->
CaO + HNO3-->
Li2O+H2O-->
- 19.04.2017 07:45
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. na2co3+2hcl=2nacl+h2o+co2
2. 2naoh+h2so4=na2so4+2h2o
3. fecl3+3naoh=fe(oh)3+3nacl
4. 2al+3h2so4=al2(so4)3+3h2
5. 2na+2hcl=2nacl+h2
- 20.04.2017 14:11