Залізо масою 5,6г згоріло в атмосфері хлору. Утворився ферум (ІІІ) хлорид масою 15,25г. Обчисліть масову частку виходу продукту реакції від теоретично можливого.
- 05.02.2018 17:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
5.6 г m г
2Fe+3Cl2=2FeCl3
2*56 2*162.5 г
m=5.6*162.5*2/112=16.25 г FeCL3 теоретический 100%
Mr(Fe)=56
Mr(FeCl3)=162.5
W(FeCl3)=15.25/16.25*100%=93.85% практический
- 07.02.2018 00:03