Визначте масові частки елементів у сполуці CaF2
- 26.12.2017 04:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
Mr(CaF2)=40+19*2=78
ω(Ca)=((40/78)*100%)=51,28 %
ω(F)=((19*2/78)*100%)=48,72 %
- 27.12.2017 11:24