Помогите...
визначити об'єм сульфур (IV) оксиду (н.у) що утвориться при спалюванні сірки масою 1.6 у кисні
- 14.07.2017 17:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
0,05 моль х моль
S+O₂=SO₂
1 моль 1 моль
n(S)=1,6:32=0,05 моль
х(SO₂)=0,05*1:1=0,05 моль
V(SO₂)=0,05*22,4=1,12 дм³
- 15.07.2017 10:42