Де більше міститься молекул азоту: в порції масою 56г чи в порції об'ємом 56 л (н.у.)
- 03.08.2017 01:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано:
m (N₂) = 56 г.
Найти:
N (N₂) – ?
Решение:
n (N₂) = 56 г : 28 г/моль = 2 (моль).
N (N₂) = 2 моль · 6 · 10²³ молекул/моль = 12 · 10²³ (молекул).
Ответ: 12 · 10²³ молекул.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Дано:
V (N₂) = 56 л.
Найти:
N (N₂) – ?
Решение:
n (N₂) = 56 л : 22,4 л/моль = 2,5 (моль).
N (N₂) = 2,5 моль · 6 · 10²³ молекул/моль = 15 · 10²³ (молекул).
Ответ: 15 · 10²³ молекул.
- 04.08.2017 12:48