БУДЬЛАСКА ПОТРІБНО СРОЧНО. Обчисліть число атомів Оксигену та число молекул кисню,
що містяться в 16,8 л кисню (за н. у.).
- 04.09.2017 04:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: Розвязання
∨(O2)=16.8л √=V÷Vm = 16.8л÷22.4л/моль=0,75моль
Знайти: N=√×NA=0.75моль×6,02×10(23)=4,5×10(23)молекул
N-? 4,5× 10(23)=9×10(23) атомів
√-?
- 05.09.2017 18:05