Число атомів Фосфору в земній корі в п'ять разів
перевищує число атомів Стронцію. Якого елемента більше за масою й у скільки
разів?
- 25.06.2017 22:41
- Химия
Ответы и объяснения 1
1/n(P)/n(Sr)=5
m(P)=31*n(P) , m(Sr)=87,62*n(Sr)
2.m(Sr)/m(P)=87,62*n(Sr)/31*n(P) =0,56
m(P)/m(Sr)=1,77
ответ:больше фосфора, в 1,77 раз
- 26.06.2017 17:14