Задача с химии:Назовите елемент,который находится в шестой группе,массовая участка оксигену у высшем оксиде ровняет 79,31
- 07.07.2018 00:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
Якщо елемент знаходиться в шостій групі, то він має найвищу валентність шість. Тобто його найвищий оксид має загальну формулу ХО3. Якщо вся речовина прийнята за 100%,а на долю Оксигену приходиться 79,31%, то можна дізнатися масову частку невідомого елемента в цій бінарній сполуці: 100%-79,31%=20,69%.
За формуло. знаходження масової частки елемента в сполуці, знаходимо атомну масу невідомого елемента, а потім по таблиці Мендедєєва знаходимо елемент, який має таке значення відносної атомної маси:
ω(Х) =n·Ar(X)/ Mr(XO3)
підставляємо у формули цифрові значення:
0,2069=х/х+48
0,2069(х+48)=х
х=12,5 - но такого бути не може, тому, що Х повинен дорівнюватися не меньш ніж 32. Подивись уважно на умову, десь є помилка. Надішли мені правильну умову і я тобі її розвяжу
- 07.07.2018 11:57