S-SO2-H2SO3-MgSO3-MgO
Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення
- 14.04.2018 12:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
S+O2=SO2
SO2+H2O=H2SO3
H2SO3+Mg(OH)2=MgSO3+2H2O
MgSO3=MgO+SO2
- 15.04.2018 06:08