Обчисліть масову частку лугу в розчині для виготовлення якого було взято натрій гідроксид кількістю 0,2 моль і воду обємом 152мл
- 08.08.2018 00:59
- Химия
Ответы и объяснения 1
1.Определяем массу NaOH
n = m(NaOH)/M(NaOH)
M(NaOH) = 23 + 1 +16 = 40 г/моль
m(NaOH) = n * M(NaOH) = 0.2 * 40 = 8 г
2. Определяем массу вещества
m(в-ва) = p * V = 1 * 152 = 152 г
3. Определяем массовую долю NaOH
Ответ: 5%.
- 10.08.2018 00:44