Напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких можна здійснити такі перетворення.
метан-метаналь-мурашина кислота-х-етанол
Дякую
- 25.04.2018 17:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ch4+o2=ch2o+h2o
2ch2o+o2=2hcooh
hcooh+2ag=ag2o+ch2o
2ch2o+h2=c2h5oh
- 26.04.2018 03:23