Зразок латуні, добутий плавленням міді, масою 142,5 г та цинку, масою 107,5 г. Обчисліть масову частку цинку в цьому зразку латуні.
- 18.03.2018 10:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
Решаем по формуле:
W=m1/m2
W- масова частка
м1 - маса елемента
м2-маса речовини
W= 107,5 / (107,5+142,5) = 0,43 тобто 43%
- 19.03.2018 17:06