Обчисліть масову частку фосфору в його сполуці з хлором якщо фосфор виявляє ступінь окиснення +3
- 24.05.2017 03:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
Искомое соединение - PCl3 (хлорид фосфора (III))
w(P) = M(P)/M(PCl3) = 31/137,5 = 0,2255 = 22,55%.
- 25.05.2017 15:56