Обчисліть масову частку Нітрогену в йогро сполуці з Хлором , в якій нітроген проявляє ступінь окиснення +3
- 17.07.2017 19:35
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано
NCl3
w(N)-?
M(NCl3)=14+(3*35.5)=120.5
Ar(N)=14
W(N)= 14/120.5=0,11=11%
- 18.07.2017 10:57