Метал з ступінем окиснення +2 масою 8 г прореагував з водою , у результаті виділився водень об*ємом 4,48 л , про який метил йдеться?
- 24.06.2018 06:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
Me+2H2O=Me(OH)2+H2
n(H2)=V/Vm=4,48/22,4=0,2
M(Me)=8/0,2=4г
Металл-гелий
- 25.06.2018 00:20