Обчислити об'єм вуглекислого газу який виділиться при розкладі 100 грам глюкози на спирт та вуглекислий газ
- 24.10.2017 09:15
- Химия
Ответы и объяснения 1
C6H12O6=2C2H5OH+2CO2
n(C6H12O6)=m/M=100/180=0.55
V(CO2)=n*Vm=1.1*22.4=24.64л
- 25.10.2017 09:23