Алюміній масою 6 г спалили в атмосфері хлору обємом 6,72 л.яка маса алюміній хлориду?
- 24.02.2018 04:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Al+3Cl2=2AlCl3
n(Al)=m/M=6/27=0.2моль
n(cl2)V/Vm=6.72/22.4=0.3моль
m(AlCl3)=n*M=0.2*132.5=26.5г
- 26.02.2018 00:54