Обчисліть масу алюмінію, що можна добути з алюміній окстду масою 17г.
- 10.09.2017 07:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
Al2O3 + 3Mg = 2Al + 3MgO
n (Al2O3) = 17 / 102 = 0,167 моль
n(Al2O3) : n (Al) = 1:2
n(Al) = 0,334 моль
m( Al) = 0,334 x 27 = 9 г
Ответ: 9г
- 11.09.2017 02:26