Обчисліть масу гліцеролу який утвориться при гідролізі триолеїну масою 10 кг
- 15.07.2018 12:21
- Химия
Ответы и объяснения 1
10000 x
(C17H33COO)3C3H5 + 3H2O = 3C17H33COOH + C3H5(OH)3
885 92
x = (10000 * 92) / 885 = 10.4 kg
- 16.07.2018 21:53