Обчисліть масу (кг) сульфатної кислоти, яку можна добути із сірки масою 16 кг.
- 24.08.2018 23:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
S+O2=SO2
2SO2+O2=2SO3
SO3+H2O=H2SO4
n(S)=m/M=16кг/32г/моль=0,5кмоль
n(S)=n(SO2)=n(SO3)=n(H2SO4)=0.5кмоль
m=M*n
m(H2SO4)=98г/моль * 0,5кмоль=49кг
- 25.08.2018 22:10