ДОПОМОЖІТЬ ЗАДАЧА ІЗ ЗНО!!!
УНАСЛІДОК ДИСОЦІАЦІЇ ЕЛЕКТРОЛІТУ З КОЖНИХ 250 ЙОГО МОЛЕКУЛ НА ІОНИ РОЗПАДАЄТЬСЯ 30. ОБЧИСЛІТЬ СТУПІНЬ ДИСОЦІАЦІЇ (У ВІДСОТКАХ) ЕЛЕКТРОЛІТУ.
- 06.07.2018 21:12
- Химия
Ответы и объяснения 1
A(альфа)= n/N•100% - отношение продисоцировавших к общему количеству молекул В даном случае: а = 30/250•100%= 12%
- 07.07.2018 21:25