Обчисліть об'єм водню,який утворився внаслідок взаємодії 0,3 моль метанолу з літієм.
- 11.02.2018 00:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
2CH3OH+2Li=2CH3LiO+H2 n (CH3OH)=0,3/22.4=0.013 г/моль n (CH3OH)/n(H2)=2/1=0,3/2=0.15г/моль V (H2)=0.15*22.4=3.36 л
- 11.02.2018 01:28